Czas realizacji

Towar zamówiony za pośrednictwem strony WWW, e-maila, lub telefonicznie jest wysyłany po potwierdzeniu poprawności wystawionej Państwu faktury PRO FORMA.
W zależności od wybranego wariantu sposobu płatności wysyłka następuje:

1. Płatności przelewem:

Czekamy na dokonanie przez Państwa przelewu 3 dni od wysłania Państwu Faktury PRO FORMA, w tym czasie towar jest zarezerwowany dla Państwa. Po otrzymaniu wpłaty dokonujemy wysyłki. W przypadku jeśli po upływie terminu nie otrzymamy wpłaty zamówienie jest anulowane i towar wraca do sprzedaży.

2. Za pobraniem ( dostępne tylko w przypadku dostaw na terenie Polski ):

Wysyłamy towar po potwierdzeniu przez Państwa poprawności zamówienia i danych zawartych na wysłanej Państwu Fakturze PRO FORMA. Rezerwacja towaru trwa również 3 dni od wysłania Państwu Faktury PRO FORMA. Po upływie tego terminu towar wraca do sprzedaży.

3. Gotówka – odbiór osobisty:

W przypadku odbioru osobistego towar czeka na Państwa w Madnes, CH PTAK, Pasaż Centralny box 14. Adres: ul. Rzemieślnicza 35, 95-030 Rzgównie dłużej jednak niż 3 dni od wysłania Państwu faktury PRO FORMA, chyba, że dokonają Państwo wpłaty zaliczki 10% na nasze konto, wtedy termin wydłużamy do 7 dni. Po upływie tego terminu towar wraca do sprzedaży.